Wpisy z okresu: "listopad 2022"×

startup-nowy

Buduj własny biznes z Inkubatorem Przedsiębiorczości!

Uprzejmie informujemy, że nabór do Inkubatora Przedsiębiorczości trwa do końca grudnia 2022r.

Weź udział w konkursie Start-up 1.0 i zyskaj możliwość realizacji marzeń na preferencyjnych warunkach. Najlepsza idea zgłoszona do konkursu będzie realizowana przy szczególnym wsparciu. Do dyspozycji zwycięzcy przez rok będzie w pełni wyposażone biuro oraz pomoc mentora w tworzeniu firmy, realizacji pomysłu i poszukiwaniu odpowiedniego modelu biznesowego do urzeczywistniania innowacyjnych idei.

Nie zwlekaj, spełniaj marzenia! Wejdź i Ty do Inkubatora Przedsiębiorczości!

Formularz aplikacyjny do pobrania poniżej:

Formularz aplikacyjny

Czytaj dalej
il,10

Wyczaruj magię świąt z Klubem Młodego Wynalazcy

Oczekiwanie na święta Bożego Narodzenia może być jeszcze bardziej magiczne dzięki możliwości odkrywania tajemnic nauki. Klub Młodego Wynalazcy zaprasza młodych odkrywców na fascynujące „Świąteczne eksperymentowanie”.

W duchu świąt i oczekiwaniu na Świętego Mikołaja wypełnimy czas kreatywną zabawą, która rozwija wyobraźnię oraz ekscytującymi doświadczeniami pozwalającymi poznać naukowe tajemnice. Klub Młodego Wynalazcy zaprasza na zajęcia, które rozbudzą ciekawość młodych odkrywców.

Czytaj dalej
baner2022

Konferencja Naukowo - Techniczna: "Nowoczesne Technologie w Przemyśle"

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji Naukowo-Technicznej: „Nowoczesne Technologie w Przemyśle”.


Konferencja odbędzie się w dniach 1 - 2 grudnia 2022 roku w godzinach 10.00 - 16.00 w budynku Wydziału Technicznego Akademii im. Jakuba z Paradyża nr bud. 6 sala 301, ul. Chopina 52 w Gorzowie Wielkopolskim.

Będą trzy panele tematyczne:

  1. Kierunki zmian branży energetycznej
  2. Nowoczesne technologie w informatyce
  3. Inżynieria wytwarzania i konstrukcje maszyn

Czytaj dalej
20221117_103601

Sieć Showroomów Innowacji IoT łączy Katowice, Gorzów Wielkopolski i Radom.

Otwarcie Inkubatora Przedsiębiorczości to tylko pierwszy krok, jaki podejmuje Gorzów Wlkp. w celu wsparcia lokalnej przedsiębiorczości.Nowoczesne, komfortowe przestrzenie to idealne warunki do rozwoju swojego biznesu, ale w dzisiejszych czasach przedsiębiorcy potrzebują dużo szerszego wsparcia, które w tym miejscu właśnie się realizuje. Sieć powiązań biznesowych, szczególnie na poziomie ponadregionalnym oraz dostęp do wiedzy i ekspertów to realne wsparcie jakie zapewnia utworzenie Oddziału Showroomu Innowacji IoT właśnie w Inkubatorze.

Czytaj dalej
zdjecie-na-strone

REKRUTACJA DO PROJEKTU: "Drony, czyli Industrie 4.0 dla ochrony środowiska/Drohnen oder Industrie 4.0 für den Umweltschutz" projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Programu Współpracy INTERREG VA Brandenburgia Polska 2014 - 2020 oraz Budżetu Państwa

Fundacja GOT PNP ogłasza rozpoczęcie procedury rekrutacyjnej do projektu "Drony, czyli Industrie 4.0 dla ochrony środowiska/Drohnen oder Industrie 4.0 für den Umweltschutz"

Głównymi celami projektu są: integracja społeczna, wymiana doświadczeń oraz nawiązanie ścisłej współpracy w zakresie wdrażania nowoczesnego oraz innowacyjnego, dualnego systemu edukacji dzieci i młodzieży, z wykorzystaniem najnowszych narzędzi oraz technologii.

Czytaj dalej
Template error!