Wpisy w kategorii: "artykuł-ekspercki "×

propozycja-nr-4

Gorzowski Ośrodek Technologiczny - Brokerem Innowacji

Szanowni Państwo, 
z przyjemnością informujemy, iż Gorzowski Ośrodek Technologiczny pozytywnie przeszedł procedurę weryfikacyjną i został wybrany na Brokera Innowacji w ramach realizowanego przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej projektu: „Bon na innowacje - wsparcie lubuskich przedsiębiorstw MŚP w zakresie badań, rozwoju i wdrożeń”.

Czytaj dalej
mlotek

Ogłoszenie postępowania przetargowego ZP/PN/01/2020 „REMONT I PRZEBUDOWA BUDYNKU BIUROWEGO”

Przetarg nieograniczony  o wartości poniżej kwoty określonej na podstawie przepisów art. 11 ust. 8 Pzp poniżej 5.350.000,00 Euro.

Zamówienie realizowane w ramach projektu pt. „Stworzenie w Gorzowie Wielkopolskim inkubatora przedsiębiorczości – Think Tank – stanowiącego platformę wsparcia zawierająca zestaw proinnowacyjnych, profesjonalnych usług dla lubuskich przedsiębiorstw.

Czytaj dalej
dji_0001

Stan obecny ul. Targowa 9, byłego zakładu produkcyjnego Ursus.

Teren, na którym zlokalizowany jest budynek, wchodził w skład budynków towarzyszących byłego zakładu produkcyjnego Ursus. Przebudowa budynku biurowego będzie polegać na zmianie układu funkcjonalnego poszczególnych kondygnacji, poprawę skomunikowania pasażu handlowego zlokalizowanego w budynkach sąsiednich.

Czytaj dalej
Template error!

Pole tekstowe

Domyślna zawartość pola tekstowego.