img-20230515-wa0003

KONKURS START-UP 2.0

Rusza kolejny nabór do Inkubatora Przedsiębiorczości, a wraz z nim konkurs Start-up 2.0. w ramach projektu  pt. „Stworzenie w Gorzowie Wielkopolskim inkubatora przedsiębiorczości - Think Tank - stanowiącego platformę wsparcia zawierającą zestaw proinnowacyjnych, profesjonalnych usług dla lubuskich przedsiębiorstw” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego - Lubuskie 2020”.

Gorzowski Ośrodek Technologiczny w ramach Inkubatora Przedsiębiorczości ogłasza nabór do konkursu Start-up 2.0:

Jesteś przedsiębiorcą prowadzącym działalność bądź mającym siedzibę na terenie miasta Gorzowa, a na dzień zgłoszenia do Konkursu prowadzisz działalność nie dłużej niż 1 rok lub osobą fizyczną – mieszkańcem Gorzowa Wielkopolskiego, mającym stałe, bądź czasowe zameldowanie przez okres minimum 2 lat i realizujesz innowacyjne przedsięwzięcia typu start-up to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

W czasie procesu konkursowego start-upy będą miały okazję uzyskać powierzchnie biurową w Inkubatorze Przedsiębiorczości, pracować z mentorami i ekspertami, którzy są praktykami biznesu przedstawicielami biznesu, przedstawicielami instytucji otoczenia biznesu czy instytucji i organizacji wspierających start-upy.

Weź udział w konkursie Start-up 2.0! Nabór trwa od 16 maja do 05 czerwca 2023 r.

Pliki do pobrania:

Ogłoszenie naboru

Regulamin konkursu start-up 2.0

Formularz aplikacyjny

Oświadczenie

Czytaj dalej
businessgfab7e68be_1920

Lubuski przedsiębiorco, te warsztaty są dla Ciebie!

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego zaprasza na warsztaty szkoleniowe dla lubuskich przedsiębiorców.

Warsztaty, na które Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego zaprasza lubuskich przedsiębiorców, poprowadzi dr Beata Lubos - ekonomistka, specjalistka w zakresie projektowania strategii i programów ukierunkowanych na zwiększanie innowacyjności gospodarki. 

Tematyka:   

 • Możliwości wparcia MŚP oraz projektów innowacyjnych w ramach środków unijnych oraz programów krajowych
 • Zarządzanie projektami innowacyjnymi – wypracowanie narzędzi przygotowania i zarządzania projektem innowacyjnym      
 • Dobre praktyki i przykłady funkcjonowania inteligentnych specjalizacji/ klastrów w Polsce i za granicą

Data i miejsce warsztatów          

 • 16 maja 2023 r., godz. 9:00-15:00 – Gorzów Wielkopolski, Hotel Fado, al. Konstytucji 3 Maja 12

Spotkanie jest bezpłatne, obowiązuje kolejność zgłoszeń z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc.

Rejestracja – warsztaty w Gorzowie Wlkp. – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdzOER6QrJ3vHVb1D9EgJmkmWTmoic-24aBRReepZ1dhJ2XSw/viewform

Czytaj dalej
formularz_got

„Stworzenie w Gorzowie Wielkopolskim inkubatora przedsiębiorczości - Think Tank - stanowiącego platformę wsparcia zawierającą zestaw proinnowacyjnych, profesjonalnych usług dla lubuskich przedsiębiorstw”

Szanowni Państwo,

 

Zapraszamy Państwa do skorzystania oferty Gorzowskiego Ośrodka Technologicznego Park Naukowo- Przemysłowy Sp. z o.o. realizowanej w ramach projektu „Stworzenie w Gorzowie Wielkopolskim inkubatora przedsiębiorczości - Think Tank - stanowiącego platformę wsparcia zawierającą zestaw proinnowacyjnych, profesjonalnych usług dla lubuskich przedsiębiorstw”.

 

Zespół ekspertów Smart Secure Networks na podstawie swoich doświadczeń będzie pracował z zainteresowanymi firmami w zakresie transformacji systemów zarządzania specjalnie pod kątem wymagań Przemysłu 4.0. Zespół będzie wykorzystywał najnowocześniejsze narzędzia oparte na metodykach wypracowanych w ramach inicjatyw Unii Europejskiej do wspomagania transformacji cyfrowej przedsiębiorstw.

 

Skorzystanie z usługi da możliwość skorzystania z zespołu wysokiej klasy ekspertów, mających już na koncie doradztwo w zakresie transformacji cyfrowej w Polsce z wykorzystaniem metodyk, które pozwolą precyzyjnie określić potrzeby przedsiębiorstw w zakresie transformacji zarzadzania orz przygotować je do korzystania z kolejnych zaawansowanych metod doradztwa których efektem będzie wypracowanie strategii rozwoju, map drogowych czy zindywidualizowanych rekomendacji.

 

Zgłoszenie do  skorzystania z oferty  pod adresem:

https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/8d3f7f05-f172-2db8-43eb-27b8954cb447

 

Termin przyjmowania zgłoszeń do 20.04.2023 roku.

Ilość usług do realizacji dla 10 firm.

Czytaj dalej
propozycja-nr-4

„Nowe technologie a przyszłość przemysłu”

Zapraszamy Państwa do udziału w wydarzeniu  „Nowe technologie a przyszłość przemysłu”

Miejsce realizacji:

Kostrzyńsko - Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. w Kostrzynie nad Odrą - Kostrzyńskie Centrum Kultury ,,Kręgielnia”, ul. Fabryczna 5.

Termin: 23.03.2023 r. godz. 10:00 - 16:30

Współorganizowanie:

Kostrzyńsko - Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A, Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wlkp.-Wydział Techniczny, Gorzowski Ośrodek Technologiczny Park Naukowo-Przemysłowy Sp. z o.o., Polski Klaster IoT i AI SINOTAIC, Bank Gospodarstwa Krajowego.

Czytaj dalej
software-scaled

Technology & Business Cooperation Days podczas Hannover Messe 2023

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na Technology & Business Cooperation Days 2023 – spotkania kooperacyjne w formule hybrydowej organizowane przy okazji targów Hannover Messe 2023, największych na świecie targów  technologii, innowacji i  produktów dla przemysłu.

Czym są Technology & Business Cooperation Days?

To hybrydowe wydarzenie umożliwiające pozyskanie nowych technologii, koncepcji i rozwiązań, a także nawiązanie międzynarodowych kontaktów biznesowych i znalezienie partnerów do współpracy. Ubiegłoroczna edycja wydarzenia zgromadziła blisko 750 uczestników z 46 krajów.

Dla kogo?

Technology & Business Cooperation Days 2023 adresowane jest przede wszystkim do firm działających w następujących obszarach:

 • rozwiązania z obszaru Przemysłu 4.0 i Smart Factory,
 • efektywne pod względem wykorzystania zasobów i energii technologie produkcyjne,
 • zrównoważona energia i mobilność,
 • narzędzia pomiarowe.

Jak to działa?

Wydarzenie odbędzie się zarówno w formule stacjonarnej, na terenie targów, jak i w przestrzeni wirtualnej, dzięki czemu uczestnicy będą mieli okazję do pozyskania nowych technologii, koncepcji i rozwiązań, a także nawiązania kontaktu z potencjalnymi dostawcami i klientami niezależnie od obecności w Hanowerze.

 • W dniach 4-6 kwietnia 2023 r. odbędą się spotkania online. Nie wymagają żadnego dodatkowego oprogramowania, a jedynie aktualnej przeglądarki internetowej, mikrofonu i kamery internetowej, aby uczestniczyć w wideokonferencjach.
 • W dniach 17-20 kwietnia 2023 r. wydarzenie będzie realizowane w formule hybrydowej, z możliwością spotkań na terenie targów Hannover Messe.

Jak wziąć udział?

 • Zarejestruj się do 31 marca 2023 r. – zrobisz to za pomocą przycisku „Register” na głównej stronie wydarzenia. Zaznacz, w które dni i w jakich godzinach możesz wziąć udział w spotkaniach online lub stacjonarnych.
 • Stwórz profil firmy, aby zaprezentować oferowane i poszukiwane rozwiązania - utwórz przejrzysty profil biznesowy, aby zwiększyć swoją widoczność na platformie i zainteresować pozostałych uczestników. Profil powinien zwięźle opisywać firmę, jej przewagi konkurencyjne i to, jakich partnerów poszukuje.
 • Przeglądaj profile uczestników - przejdź do listy uczestników, aby zapoznać się z działalnością poszczególnych zarejestrowanych firm. Pamiętaj, że codziennie mogą się pojawiać nowe profile.
 • Wysyłaj i odbieraj zaproszenia na spotkania - wysyłaj zaproszenia na spotkania do uczestników, z którymi chcesz się spotkać podczas wydarzenia. Akceptuj lub odrzucaj zaproszenia, które otrzymujesz. Tyko zaakceptowane spotkania zostaną dodane do Twojej indywidualnej agendy.
 • Punktualnie dołączaj do spotkań – aktualizowaną na bieżąco listę swoich spotkań znajdziesz w zakładce Meetings. Jeśli masz umówione spotkania online, pamiętaj, żeby przed wydarzeniem sprawdzić swoją kamerę i mikrofon i, co najważniejsze – być na czas!

Oficjalnym językiem spotkań będzie jęz. angielski.

Koszty

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Współorganizatorem giełdy jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, będąca jednym z polskich ośrodków Enterprise Europe Network.

Zarejestruj się już teraz! Termin rejestracji upływa 31 marca 2023 r.

Więcej informacji nt. spotkań udziela Monika Wysocka, monika_wysocka(at)parp.gov.pl

Czytaj dalej
Template error!

Pole tekstowe

Domyślna zawartość pola tekstowego.