Zapraszamy do Centrum badań, wdrożeń  i nowoczesnych technologii

Gorzowski Ośrodek Technologiczny Park Naukowo-Przemysłowy Sp. z o.o.

Inkubator Przedsiębiorczośći

Siedziba
Targowa 9, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Dla Partnerów Parku

Sekretariat

email: biuro@gotechnology.pl

tel: +48 95 715 15 60
tel: +48 885 601 234

Dział projektów

email: projekty@gotechnology.pl

Dział finansowy

email: ksiegowosc@gotechnology.pl

Ciekawostki Parku

Dotknij, aby odblokować
Template error!
Template error!
propozycja-nr-4

„Nowe technologie a przyszłość przemysłu”

Zapraszamy Państwa do udziału w wydarzeniu  „Nowe technologie a przyszłość przemysłu”

Miejsce realizacji:

Kostrzyńsko - Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. w Kostrzynie nad Odrą - Kostrzyńskie Centrum Kultury ,,Kręgielnia”, ul. Fabryczna 5.

Termin: 23.03.2023 r. godz. 10:00 - 16:30

Współorganizowanie:

Kostrzyńsko - Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A, Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wlkp.-Wydział Techniczny, Gorzowski Ośrodek Technologiczny Park Naukowo-Przemysłowy Sp. z o.o., Polski Klaster IoT i AI SINOTAIC, Bank Gospodarstwa Krajowego.

Czytaj dalej
software-scaled

Technology & Business Cooperation Days podczas Hannover Messe 2023

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na Technology & Business Cooperation Days 2023 – spotkania kooperacyjne w formule hybrydowej organizowane przy okazji targów Hannover Messe 2023, największych na świecie targów  technologii, innowacji i  produktów dla przemysłu.

Czym są Technology & Business Cooperation Days?

To hybrydowe wydarzenie umożliwiające pozyskanie nowych technologii, koncepcji i rozwiązań, a także nawiązanie międzynarodowych kontaktów biznesowych i znalezienie partnerów do współpracy. Ubiegłoroczna edycja wydarzenia zgromadziła blisko 750 uczestników z 46 krajów.

Dla kogo?

Technology & Business Cooperation Days 2023 adresowane jest przede wszystkim do firm działających w następujących obszarach:

 • rozwiązania z obszaru Przemysłu 4.0 i Smart Factory,
 • efektywne pod względem wykorzystania zasobów i energii technologie produkcyjne,
 • zrównoważona energia i mobilność,
 • narzędzia pomiarowe.

Jak to działa?

Wydarzenie odbędzie się zarówno w formule stacjonarnej, na terenie targów, jak i w przestrzeni wirtualnej, dzięki czemu uczestnicy będą mieli okazję do pozyskania nowych technologii, koncepcji i rozwiązań, a także nawiązania kontaktu z potencjalnymi dostawcami i klientami niezależnie od obecności w Hanowerze.

 • W dniach 4-6 kwietnia 2023 r. odbędą się spotkania online. Nie wymagają żadnego dodatkowego oprogramowania, a jedynie aktualnej przeglądarki internetowej, mikrofonu i kamery internetowej, aby uczestniczyć w wideokonferencjach.
 • W dniach 17-20 kwietnia 2023 r. wydarzenie będzie realizowane w formule hybrydowej, z możliwością spotkań na terenie targów Hannover Messe.

Jak wziąć udział?

 • Zarejestruj się do 31 marca 2023 r. – zrobisz to za pomocą przycisku „Register” na głównej stronie wydarzenia. Zaznacz, w które dni i w jakich godzinach możesz wziąć udział w spotkaniach online lub stacjonarnych.
 • Stwórz profil firmy, aby zaprezentować oferowane i poszukiwane rozwiązania - utwórz przejrzysty profil biznesowy, aby zwiększyć swoją widoczność na platformie i zainteresować pozostałych uczestników. Profil powinien zwięźle opisywać firmę, jej przewagi konkurencyjne i to, jakich partnerów poszukuje.
 • Przeglądaj profile uczestników - przejdź do listy uczestników, aby zapoznać się z działalnością poszczególnych zarejestrowanych firm. Pamiętaj, że codziennie mogą się pojawiać nowe profile.
 • Wysyłaj i odbieraj zaproszenia na spotkania - wysyłaj zaproszenia na spotkania do uczestników, z którymi chcesz się spotkać podczas wydarzenia. Akceptuj lub odrzucaj zaproszenia, które otrzymujesz. Tyko zaakceptowane spotkania zostaną dodane do Twojej indywidualnej agendy.
 • Punktualnie dołączaj do spotkań – aktualizowaną na bieżąco listę swoich spotkań znajdziesz w zakładce Meetings. Jeśli masz umówione spotkania online, pamiętaj, żeby przed wydarzeniem sprawdzić swoją kamerę i mikrofon i, co najważniejsze – być na czas!

Oficjalnym językiem spotkań będzie jęz. angielski.

Koszty

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Współorganizatorem giełdy jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, będąca jednym z polskich ośrodków Enterprise Europe Network.

Zarejestruj się już teraz! Termin rejestracji upływa 31 marca 2023 r.

Więcej informacji nt. spotkań udziela Monika Wysocka, monika_wysocka(at)parp.gov.pl

Czytaj dalej
wp22

Najlepszy Start-up w Inkubatorze Przedsiebiorczości!

Szanowni Państwo,

Gorzowski Ośrodek Technologiczny w ramach Inkubatora Przedsiębiorczości 27 października 2022 r. ogłosił drugi nabór, tym razem skierowany do start-upów. W ramach konkursu „Start-up 1.0.”  wpłynęło 6 wniosków. Złożone formularze aplikacyjne zostały ocenione merytorycznie przez ekspertów.  Najlepszy otrzymał 5 punktów. W piątek, 17 lutego, ogłoszono wyniki konkursu. 

Filip Dzitko zwycięzca konkursu jest kolejnym przedsiębiorcą w Gorzowskim Ośrodku Technologicznym. W konkursie „Start-up 1.0” zaprezentował pomysł, który najlepiej oceniła komisja. Przez najbliższy rok może liczyć na w pełni wyposażone biuro przy Targowej 9 oraz pomoc mentora w tworzeniu firmy i poszukiwaniu odpowiedniego modelu biznesowego do urzeczywistniania marzeń o samodzielnym biznesie. Zaprezentował innowacyjny pomysł na „fizjopasty”, czyli preparaty na bazie naturalnych składników dla sportowców i nie tylko, łagodzące skutki kontuzji i urazów.

Komisja pod uwagę brała trzy paramenty, dojrzałość biznesową, potencjał i pomysł na biznes. Po ocenie merytorycznej złożonych wniosków oceniła wysoko również dwa inne projekty, które otrzymały II i III nagrodę. Wyróżnione pomysły reprezentują trzy różne gałęzie: zdrowie i uroda, inteligentny przemysł i zielona gospodarka

Drugie miejsce w konkursie zajął projekt Marcina Sienkiewicza, studenta Akademii im. Jakuba z Paradyża. Zaprezentował technologię przygotowania neonów w oparciu o led i żywicę epoksydową.

Trzecia nagroda trafiła do Michała Skórskiego za pomysł utylizacji i ponownego wykorzystania materiału, z którego wykonane są łopaty wiatraków w elektrowniach wiatrowych.

Dla obu Panów przez najbliższy rok GOT oferuje wirtualne biuro, czyli możliwość korzystania z biur po wcześniejszym ustaleniu terminu oraz opiekę i wsparcie merytoryczne.

img-20230217-wa0008img-20230217-wa0009

Czytaj dalej
nevada-post-1280x1280

Startupy z szansą na zaistnienie w USA!

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju po raz kolejny umożliwia polskim startupowcom spełnienie amerykańskiego snu i rozpoczęcie działalności na terenie stanu Nevada. Szuka młodych, ambitnych firm technologicznych, które przy wsparciu newadyjskich mentorów przejdą wartościową szkołę startupowego życia. Zyskają unikalne doświadczenie w zakresie skalowania biznesu na rynku amerykańskim, prowadzenia dialogu z wymagającymi inwestorami oraz nawiązywania relacji z kluczowymi partnerami. NCBR wydłużyło nabór w drugiej edycji NCBR-Nevada Acceleration Program (NCBR-NAP) do 1 lutego br.

NCBR-Nevada Acceleration Program, czyli NCBR-NAP, jest pierwszym ogólnopolskim działaniem akceleracyjnym, realizowanym na podstawie Memorandum o Współpracy pomiędzy Polską a stanem Nevada, adresowanym do firm z całej Polski. Celem tego przedsięwzięcia jest łączenie innowacyjnych ekosystemów Polski i stanu Nevada - poprzez akcelerację na rynku amerykańskim- wyłonionych w konkurencyjnej procedurze (selekcji), zarejestrowanych w Polsce, młodych firm technologicznych. Poprzez „młode firmy” NCBR rozumie takie, których data wpisu do rejestrów KRS/CEIDG na dzień złożenia wniosku do Centrum jest nie krótsza niż 6 miesięcy i nie dłuższa niż 3 lata.

Działanie akceleracyjne NCBR-NAP jest skierowane do ambitnych polskich przedsiębiorców o niezbyt długim stażu na rynku, ale posiadających duży potencjał i aspiracje globalnego rozwoju. Dzięki wspólnej inicjatywie z ekosystemem wsparcia start-upów w Nevadzie, NCBR już po raz drugi daje możliwość dostosowania swoich pomysłów biznesowych do wymagań rynku Nevady, a co za tym idzie, otwarcia działalności za oceanem i pozyskania nowych funduszy na rozwój działalności biznesowej na terenie USA.

Premiowane będą te start-upy, których obszary działalności wpisują się zarówno w Krajowe Inteligentne Specjalizacje, jak i w branże kluczowe dla gospodarki stanu Nevada. Wśród tych ostatnich są między innymi technologie wodne, systemy autonomiczne, inteligentne miasta, przechowywanie danych, przemysł wydobywczy czy branża hotelarsko-gastronomiczno-rozrywkowa.

Dla startupów, które mają jeszcze wątpliwości, czy aplikować, NCBR organizuje dzień informacyjny, który odbędzie się w czwartek 26 stycznia o godz. 9:30 w trybie online.

Eksperci NCBR opowiedzą o działaniu akceleracyjnym, jego poszczególnych etapach i warunkach przystąpienia. Zapisy na dzień informacyjny trwają do środy 25 stycznia do godziny 12:00.

Więcej o dniu informacyjnym: https://www.gov.pl/web/ncbr/spotkanie-informacyjne-ncbr-nap-ncbr-nevada

Więcej o programie NCBR-NAP: https://www.gov.pl/web/ncbr/inne-inicjatywy

Czytaj dalej
Template error!
Template error!
Template error!
Template error!
Template error!