Artykuły GOT

strona główna / Artykuły Eksperckie / Artykuł

20221117_103601

Sieć Showroomów Innowacji IoT łączy Katowice, Gorzów Wielkopolski i Radom.

Otwarcie Inkubatora Przedsiębiorczości to tylko pierwszy krok, jaki podejmuje Gorzów Wlkp. w celu wsparcia lokalnej przedsiębiorczości.Nowoczesne, komfortowe przestrzenie to idealne warunki do rozwoju swojego biznesu, ale w dzisiejszych czasach przedsiębiorcy potrzebują dużo szerszego wsparcia, które w tym miejscu właśnie się realizuje. Sieć powiązań biznesowych, szczególnie na poziomie ponadregionalnym oraz dostęp do wiedzy i ekspertów to realne wsparcie jakie zapewnia utworzenie Oddziału Showroomu Innowacji IoT właśnie w Inkubatorze.

Shworoomy koordynowane przez Polski Klaster IoT i AI SINOTAIC, skupione na szeroko rozumianym Internecie Rzeczy szczególnie w obszarze Smart City, tworzą ciągle rozwijającą się w Polsce sieć, dzięki której lokalne firmy technologiczne zyskują możliwość prezentacji swoich rozwiązań tak w fizycznych przestrzeniach jak na platformie cyfrowej. Bo co ważne - Showroom  Innowacji IoT ma charakter Living Labu, więc również jest przestrzenią testową dla startupów i tych spółek technologicznych, które do rozwoju potrzebują właśnie tzw. Proof of Concept.

Dziś sieć Showroomów Innowacji IoT łączy Katowice, Gorzów Wielkopolski i Radom, który prezentuje rozwiązania skupione na Przemyśle 4.0.

Zapraszamy więc spółki technologiczne do skorzystania z możliwości prezentacji swoich rozwiązań, a podmioty stojące w obliczu zmian technologicznych do poznawania zasobów polskich dostawców.

www.showroomiot.pl

-