Artykuły GOT

strona główna / Artykuły Eksperckie / Artykuł

il,10

Wyczaruj magię świąt z Klubem Młodego Wynalazcy

Oczekiwanie na święta Bożego Narodzenia może być jeszcze bardziej magiczne dzięki możliwości odkrywania tajemnic nauki. Klub Młodego Wynalazcy zaprasza młodych odkrywców na fascynujące „Świąteczne eksperymentowanie”.

W duchu świąt i oczekiwaniu na Świętego Mikołaja wypełnimy czas kreatywną zabawą, która rozwija wyobraźnię oraz ekscytującymi doświadczeniami pozwalającymi poznać naukowe tajemnice. Klub Młodego Wynalazcy zaprasza na zajęcia, które rozbudzą ciekawość młodych odkrywców.

„Świąteczne eksperymentowanie” dla szkół i przedszkoli na którym eksperymentujemy ze śniegową bombką, mroźną kartką świąteczną oraz świąteczną kulą kąpielową odbędzie się 6 grudnia, 13 grudnia oraz 20 grudnia; zajęcia o godz. 9:00 i 12:00 – cena 35,00 zł / os.

„Świąteczne eksperymentowanie z mamą i z tatą” podczas którego dowiemy się jak wykonać śniegową bombkę, mroźną kartkę świąteczną, skarpetkowego bałwanka oraz świąteczną kulę kąpielową odbędzie się 10 grudnia br.  o godz. 11:00 i 13:30 –  cena 40,00 zł / os.

Jedna grupa może liczyć maksymalnie 26 osób.

✅ Zachęcamy do zapisów:
📲 95 715 15 60
📧 klub@gotechnology.pl.
kmw-glowna

-