Szkolenia

strona główna / oferta / szkolenia

Dzięki skupionemu wokół  Parku środowisku biznesowemu i naukowemu, które gromadzi profesjonalistów o najwyższych kwalifikacjach, możemy prowadzić szkolenia, świadczyć usługi doradcze i proinnowacyjne, które efektywnie przyczynią się do rozwoju twojego projektu.

Szkolenia prowadzone są przez praktyków z wieloletnim stażem oraz bogatym doświadczeniem. Odbywają się one na terenie naszego Parku, z wykorzystaniem m.in. wysokiej klasy sprzętu laboratoryjnego. Każde z nich kończy się certyfikatem uczestnictwa.

Świadczone przez nas doradztwo specjalistyczne obejmuje szeroki zakres – od technologii przyrostowych przez systemy jakości, ochronę własności intelektualnej po pozyskiwanie funduszy na realizację projektu.

Szkolenia laboratoryjne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, organizujemy także szkolenia oraz warsztaty dedykowane do Państwa indywidualnych preferencji. Jesteśmy otwarci w kwestii dostosowania dogodnego terminu szkolenia oraz pracy na wybranych przez uczestników przykładach. Specjalizujemy się zarówno w szkoleniach praktycznych, jak i teoretycznych połączonych z nauką.

learning2
webinar2

Szkolenia z dofinansowaniem

Wszystko zależy jednak od województwa, w jakim prowadzimy naszą firmę. Od tego bowiem zależy w głównej mierze kwota, jaką otrzymamy na nasze dofinansowanie. Szkolenia to doskonała forma zdobywania wiedzy, a fakt, że możemy posiąść ją zupełnie za darmo jest tym bardziej satysfakcjonujący dla wszystkich właścicieli małych jak i średnich firm.

Dzisiejszy rynek zmienia się bardzo szybko, dlatego pracownicy muszą stale się dokształcać, biorąc udział w rozmaitych kursach, szkoleniach, coachingach. Dopiero taka postawa na rynku pracy gwarantuje nam sukces. Możemy przyczynić się do niego już dziś, udając się na stronę Bazy Usług Rozwojowych, poszukując firmy z najciekawszą szkoleniową ofertą. WBINARIUM

https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/  

Gorzowski Ośrodek Technologiczny Park Naukowo-Przemysłowy Sp. z o.o.

Inkubator Przedsiębiorczośći

Siedziba
Targowa 9, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Dla Partnerów Parku

Sekretariat

email: biuro@gotechnology.pl

tel: +48 95 715 15 60
tel: +48 885 601 234

Dział projektów

email: projekty@gotechnology.pl

Dział finansowy

email: ksiegowosc@gotechnology.pl

Ciekawostki Parku